VIVI

( ilość produktów: 8 )

Materace nawierzchniowe VIVI wykonano z pianki termoplastycznej, która pod wpływem temperatury ciała, dopasowuje się do sylwetki. Jest to zatem rozwiązanie gwarantujące, że bez względu na pozycję (na brzuchu, na plecach lub na boku), materac zapewni maksymalny komfort snu. Materac nawierzchniowy 160x200 topper VIVI lub każdy inny z tej serii, dzięki swojej budowie nie przenosi drgań, otula użytkownika i sprawia, że czuje on, jakby „unosił się” tuż ponad nim, dając tym samym uczucie odprężenia.

Obudź się wypoczęty

Decydując się na prezentowane rozwiązanie, można mieć pewność, że pomimo swojej miękkości (twardość na poziomie H2), materace nawierzchniowe VIVI zapewnią prawidłowe odciążenie mięśni kręgosłupa w czasie snu, dzięki czemu śpiące na nich osoby codziennie będą budziły się wypoczęte. Warto mieć przy tym na uwadze, że materac VIVI wykonany z pianki termoplastycznej nie jest zalecany dla osób, które mają tendencję do przegrzewania się podczas snu.

Materace nawierzchniowe VIVI — higiena ponad wszystko

Wybierając materace nawierzchniowe VIVI warto zwrócić uwagę na opcję możliwości prania. Dzięki niej utrzymuje się wysoką higienę materaca i jednocześnie wydłuża jego żywotność.

Różne wielkości

Oferta topperów VIVI jest bogata. W salonach OLIMP Meble oraz na naszej stronie internetowej znajdziesz zarówno materace 90x200 dopasowane do pojedynczych łóżek, jak i większe modele na łóżka dla par. Sprawdź i wybierz ten, który wielkością pasuje na Twoje łóżko.

pixel