Materace 100x200 cm

( ilość produktów: 15 )

Materac 100 x 200 cm - stwórz wygodne miejsce do spania

Podczas snu często zmieniasz pozycję? Poznaj rozwiązania stworzone z myślą o tych, którzy nawet w czasie nocnego wypoczynku są w ciągłym ruchu! W tej kategorii znajdziesz materace 100 x 200 cm, zapewniające wyjątkowo szeroką powierzchnię do spania. Wszystkie produkty, które prezentujemy w tym dziale, odznaczają się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu, kupując w sklepie internetowym Olimp Meble, możesz mieć pewność, że nowy materac pozwoli Ci cieszyć się komfortem i wygodą przez długi czas!

Materac 100 x 200 cm - dla kogo okaże się najlepszy?

Materace 100 x 200 cm wybierane są najczęściej przez osoby, które podczas snu lubią zmieniać pozycję. Nawet jeśli przekręcą się na drugi bok, nie ryzykują, że niespodziewanie spadną z łóżka. Po tego typu rozwiązania sięgają także Ci, którzy są na etapie aranżacji pokoju dla dziecka. Duża powierzchnia sprawia, że na materacu 100 x 200 cm komfortowo prześpi noc zarówno rodzic, jak i jego pociecha. Wkłady o takim rozmiarze pasują również do łóżek typu 2 w 1, które w dzień za pomocą kilku poduszek można zmienić w wygodną kanapę. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w pokoju nastolatka, który potrzebuje nie tylko wygodnego miejsca do wypoczynku, lecz również do spędzania czasu w gronie znajomych.

Szukasz materaca 100 x 200? Poznaj najlepsze rozwiązania!

Oferta produktów dostępnych w tym dziale może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego porównując poszczególne materace 100 x 200 cm, pomyśl o własnych potrzebach. Od czego zacząć? W pierwszej kolejności uwzględnij kwestię, jaką jest stopień twardości wkładu. Miękki materac do łóżka 100 x 200 cm to propozycja dla tych, którzy poszukują rozwiązań do pokoju swojej pociechy. Modele średnie i twarde, oznaczone jako H3/H4 świetnie sprawdzą się z kolei w pokoju seniora czy dorastającego nastolatka.

W tej kategorii znajdziesz także materace do łóżka o wymiarach 100 x 200 cm zaprojektowane z myślą o alergikach. Są to produkty z lateksowym wkładem, który hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów, zapewniając przy tym higieniczną czystość. W tym dziale przygotowaliśmy również coś dla tych, którzy chcą wyregulować twardość materaca głównego, lub wyrównać powierzchnię spania. W naszej ofercie znalazł się bowiem materac nawierzchniowy 100 x 200 cm, który dzięki dodatkowej warstwie hydrożelu daje uczucie chłodu i orzeźwia nawet w najbardziej upalną noc.

pixel