Materace 140x200 cm

( ilość produktów: 15 )

Materac 140 x 200 cm – idealne rozwiązanie do Twojej sypialni!

Wybór odpowiedniego materaca często okazuje się sporym wyzwaniem. Warto jednak podejść do tego z głową. Dobrze dobrany wkład może bowiem zagwarantować komfortowy i zdrowy nocny wypoczynek. Chcesz zapewnić sobie spokojny sen? Zapoznaj się z produktami zaprezentowanymi w tej kategorii i wybierz materac 140 x 200 cm, który spełni Twoje oczekiwania!

Materace 140 x200 cm – rodzaje i właściwości

Materace 140 x 200 cm, jakie znajdziesz w tym dziale, różnią się budową, rodzajem wypełnienia, stopniem twardości oraz właściwościami. Pierwszą kategorię stanowią te, wykonane z różnego rodzaju pianek. Ich cechą charakterystyczną jest doskonała sprężystość powierzchni spania. Dzięki temu bardzo dobrze dopasowują się do budowy ciała, zapewniając przy tym odpowiednie podparcie podczas różnych pozycji snu. Materac 140 x 200 cm z wkładem piankowym to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają higienę snu. Porowata struktura pianki gwarantuje doskonałą przewiewność i wentylację, zapobiegając przy tym rozwojowi chorobotwórczych alergenów.

Dużą popularnością cieszą się również materace 140 x 200 cm z wkładem sprężynowym. Ich wyróżnikiem jest wysoka elastyczność punktowa. Dzięki użyciu sprężyn typu multipocket, materac 140 x 200 cm nie tylko zapewnia odpowiednie podparcie, lecz również nie faluje i nie ulega drganiom. To jednak nie wszystko. Dostępne w sklepie Olimp Meble materace z wkładem sprężynowym wyposażone zostały w dodatkową warstwę lateksu. Zapewnia ona odpowiednią wentylację oraz zapobiega chłonięciu drobinek kurzu.

W tej kategorii znajdziesz także materac do łóżka 140 x 200 cm typu topper. Produkt stworzony został z myślą o tych osobach, które chcą wyregulować twardość powierzchni spania. Wkład takiego materaca wykonany jest z elastycznej i oddychającej pianki oraz warstwy hydrożelu. Ta ostatnia nie tylko zwiększa sprężystość, lecz również zapewnia uczucie chłodu i orzeźwienia.

Wygoda dla każdego

Szukając odpowiedniego materaca do łóżka dwuosobowego, zwróć uwagę na stopień twardości wypełnienia. W tej kategorii znajdziesz dwa podstawowe rozwiązania. Pierwszym z nich jest materac 140 x 200 cm z wkładem średnio twardym H2/H3. Sprawdzi się on w przypadku tych osób, które szukają kompromisu pomiędzy wygodą a optymalnym podparciem ciała. Do drugiej kategorii należą materace 140 x 200 cm wyposażone w twardy wkład H3/H4. Tego typu modele polecamy w szczególności osobom, które przeważnie śpią na plecach lub też cierpią na dolegliwości ze strony kręgosłupa.

Olimp Meble – znajdź idealny materac!

Szukasz wkładu do łóżka dwuosobowego, który zapewni zdrowy i spokojny sen? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz materac 140 x 200 cm, spełniający Twoje oczekiwania! Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości produkty, które zagwarantują komfortowy wypoczynek przez wiele lat. To jednak nie wszystko! W ofercie sklepu Olimp Meble znajdziesz także materac nawierzchniowy oraz łóżka o różnych, także niestandardowych wymiarach. Dzięki temu z łatwością zaaranżujesz przytulny kącik sypialniany.

pixel