materace sprężynowe

( ilość produktów: 64 )

Materace sprężynowe ? nowy wymiar komfortu

Łóżko to miejsce, w którym kończysz i zaczynasz każdy swój dzień. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, by stanowiło ono prawdziwą oazę relaksu. Marzysz o komfortowym wypoczynku? Przejrzyj produkty dostępne w tym dziale i poznaj materace sprężynowe zaprojektowane z myślą o dobrym śnie!

Materac sprężynowy ? jak znaleźć najlepszy?

Chcesz kupić materac sprężynowy, który zapewni Ci komfortowy sen i błogi wypoczynek? Nie wybieraj przypadkowego modelu. Pamiętaj, że materac to rozwiązanie na lata. Jeśli zatem nadal zastanawiasz się, jaki model wybrać, sprawdź, które kwestie warto uwzględnić podczas zakupu.

Stopień twardości

Pierwszą kwestia, na którą musisz zwrócić uwagę, jest stopień twardości. Ten parametr oznacza się za pomocą litery H oraz cyfry od 1 do 4. Im mniejsza wartość, tym bardziej sprężysty jest wkład. Najszerszy segment wśród materacy sprężynowych stanowią te, oznaczone jako twarde (H3) oraz średnie (H2). Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretne rozwiązanie, dobrym pomysłem okaże się zakup materaca dwustronnego o różnych stopniach twardości (H2 i H3).

Konstrukcja materaca

Z perspektywy komfortu snu ważna jest także konstrukcja materaca. Jeśli szukasz rozwiązania do łóżka podwójnego, wybierz materac sprężynowy 160 x 200 cm typu multipocket. Zwiększona liczba sprężyn zapewnia odpowiednie podparcie i wyższą elastyczność. Materac o takiej konstrukcji ugina się tylko w miejscach o zwiększonym nacisku i świetnie izoluje drgania.

Porównując poszczególne materace sprężynowe, zwróć też uwagę na to, z czego składa się wkład. Jeśli zależy Ci na wyjątkowym komforcie, wybierz wariant z dodatkową warstwą pianki termoplastycznej, która zwiększa sprężystość i zapewnia ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa.

Olimp Meble ? znajdź to, czego szukasz!

Wiesz już, jakimi cechami powinien odznaczać się materac idealny? W takim razie czas, aby zapoznać się z naszą ofertą! W asortymencie sklepu Olimp Meble znajdziesz wysokiej jakości materace sprężynowe 140 x 200 cm, 160 x 200 cm oraz w wielu innych rozmiarach. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wyjątkową trwałością i sprostają największym wyzwaniom. Bez względu na to, co najbardziej cenisz w materacu, jesteśmy pewni, że w naszym asortymencie znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

pixel