Materace średnio twarde H2/H3

( ilość produktów: 72 )

Materac średnio twardy - dla tych, którzy chcą się dobrze wyspać

Nie ma idealnej recepty na dobry sen. My jednak wiemy, że jeśli chcesz się naprawdę dobrze wyspać, musisz zacząć od wybrania odpowiedniego materaca. Znalezienie wkładu, który spełni oczekiwania największych łóżkowych wiercipiętów, może przysporzyć jednak nieco trudności. Uwielbiasz spać w różnych pozycjach i oczekujesz, że Twój materac zapewni Ci odpowiedni komfort za każdym razem? Zapoznaj się z naszą ofertą! W tym dziale znajdziesz materace średnio twarde, zaprojektowane tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Materace średnio twarde - poznaj ich najważniejsze zalety

Materace dostępne w sklepach różnią się poziomem twardości. Ten parametr określa się za pomocą symbolu H oraz dodatkowej cyfry, informującej o poziomie sprężystości wkładu. Najpopularniejszą kategorię stanowią obecnie materace H2/H3, określane również jako średnio twarde. Sprawdzą się one zarówno wśród osób, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę, jak i tych, szukających rozwiązania zapewniającego optymalne podparcie dla kręgosłupa.

Materac średnio twardy to również doskonałe rozwiązanie dla łóżkowych wiercipiętów. Podczas spania na boku ugnie się, pod wpływem ciężaru ciała w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią miękkość wokół bioder i ramion. Gdy z kolei śpiąca osoba przekręci się na brzuch lub plecy, wkład zapewni ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa.

Materac średnio twardy 140 x 200 cm typu multipocket to również świetne rozwiązanie do łóżka, w którym śpią dwie osoby. Sprężyny umieszczone w odseparowanych kieszeniach zapewniają stabilne podparcie i uginają się tylko w miejscach o zwiększonym nacisku. Z tego względu materac tego typu nie faluje i nie ulega drganiom.

Śpij tak, jak lubisz!

Na boku, na wznak czy na brzuchu - nie ma najmniejszego znaczenia! Wybierając materac średnio twardy, możesz spać tak, jak lubisz! W asortymencie sklepu Olimp Meble znajdziesz rozwiązania dopasowane do różnych łóżek - zarówno tych pojedynczych, jak i podwójnych. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wyjątkową trwałością i doskonałą jakością wykonania. Wybierz materac 140x200 cm lub inny i sprawdź, jak fantastycznie możesz się czuć po dobrze przespanej nocy!

pixel