Materace 160x200 cm

( ilość produktów: 15 )

Przestronny materac 160 x 200 cm to idealne rozwiązanie dla dwóch osób. Taki wkład pasuje bowiem do większości łóżek małżeńskich, zapewniając dużą powierzchnię spania. Jeśli zatem chcesz umeblować swoją sypialnię, zapoznaj się z produktami, jakie przygotowaliśmy w tym dziale. W tej kategorii czekają na Ciebie materace 160 x 200 cm, które dzięki elastycznej konstrukcji otulają ciało, zapewniając jednocześnie komfortowe podparcie. Nie czekaj i już teraz wybierz model dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

Jaki materac 160 x 200 cm wybrać?

Jedną z ważniejszych kwestii, jakie warto uwzględnić podczas zakupu materaca, jest rodzaj wypełnienia. Wśród produktów dostępnych w tym dziale znajdziesz m.in. materace 160 x 200 cm z wkładem piankowym oraz sprężynowym. Te pierwsze wykonane zostały z kilku warstw elastycznej pianki, odznaczającej się różnymi właściwościami. Wkład termoelastyczny, stanowiący górną część wypełnienia, pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej osoby. Pianka wysokoelastyczna, umieszczona w dolnej części materaca, zapewnia z kolei idealne podparcie dla kręgosłupa oraz kończyn.

W tej kategorii znajdziesz także materac 160 x 200 cm z wkładem sprężynowym. Jeśli zależy Ci na wyjątkowym komforcie snu, wybierz wariant o konstrukcji kieszeniowej. Taki wkład zapewnia nie tylko wysoką elastyczność, lecz również zapobiega przenoszeniu drgań czy falowaniu. Dodatkowa warstwa lateksu sprawia z kolei, że materac 160 x 200 twardy nie odkształca się nawet po wielu latach użytkowania.

Materac 160 x 200 cm – najlepszy sposób na dobry sen dla dwojga

W tej kategorii znajdziesz także modele z wypełnieniem z cienkiej pianki, czyli tzw. materace nawierzchniowe. Tego typu rozwiązania polecamy w szczególności tym osobom, które chcą wyregulować twardość posłania, lub też wyrównać jego powierzchnię. Dodatkowa warstwa hydrożelu sprawia, że materace nawierzchniowe 160 x 200 cm dostępne w naszym asortymencie odznaczają się doskonałymi właściwościami termicznymi. Zapewniają bowiem przyjemne uczucie chłodu i orzeźwienia także w upalne letnie noce.

Znajdź najlepsze materace 160 x 200 cm i zapewnij sobie komfortowy sen!

Szukasz idealnego materaca do swojego łóżka? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, w naszym asortymencie znajdziesz coś dla siebie! W tym dziale przygotowaliśmy zarówno materace 160 x 200 cm twarde, zapewniające idealne podparcie dla kręgosłupa, jak i modele z miękkim wkładem, przyjemnie otulające ciało. Dbamy o rozwój naszej oferty tak, aby każdy mógł znaleźć materac piankowy lub sprężynowy, który spełni jego oczekiwania. Nasze produkty odznaczają się również wysoką jakością i trwałością. Jeśli zatem chcesz cieszyć się spokojnym snem, koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

pixel