Bieliźniarki wysokie i niskie

( ilość produktów: 10 )

Nowoczesne i klasyczne bieliźniarki to meble pojawiające się w sypialniach i pokojach gościnnych. Są wykorzystywane do przechowywania bielizny, biżuterii i innych drobnych przedmiotów osobistych. Charakteryzuje się zazwyczaj wysoką i wąską konstrukcją, często mają szuflady na dole oraz przeszklone drzwiczki na górze. Szereg kolorów, wzorów i wykończeń sprawia, że bez problemu można dopasować bieliźniarki wysokie czy niskie do swoich potrzeb. Meble są wykonane z różnorodnych materiałów i najczęściej dobiera się je do łóżka, szafy czy komody, by stworzyć konsekwentną aranżację. Szczególnym powodzeniem cieszą się bieliźniarki z szufladami, jakie oferujemy na mebleolimp.pl, w których można wygodnie przechowywać rozmaite akcesoria i rzeczy osobiste.

Nowoczesne białe bieliźniarki do minimalistycznych sypialni

Szafka na bieliznę do pokoju ma bardzo bogatą historię, ale świetnie sprawdza się także w nowoczesnych wnętrzach urządzonych w minimalistycznych czy skandynawskich trendach. Rewelacyjnie wyglądają meble o połyskującej powierzchni, ponieważ odbijają światło i optycznie powiększają pokój. Warto je dopasować do szafy na ubrania, stolików nocnych czy komód, a metalowe czy szklane detale z pewnością będą przykuwać uwagę. Prosta forma bieliźniarki idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Dlatego właśnie w kolekcjach znaleźć można geometryczne kształty i gładkie powierzchnie. Projektanci w tym wypadku chętnie sięgają po drzwiczki z przeszklonymi wewnętrznymi półkami lub przeszklone boczne panele, które dodają przestrzeni i pasują do modernistycznego stylu.

Wysokie bieliźniarki oszczędzają miejsce

Poza wysokim połyskiem niezmiennie w modzie są matowe bieliźniarki wysokie, a klientów przyciągają zarówno kolory szlachetnego drewna, jak i jasne pastelowe barwy, które szczególnie w sypialni rozświetlają miejsce i dodają mu przytulności. Zawsze warto przy tym dobrać meble do wielkości pokoju i swoich potrzeb. Niezmiennie powodzeniem cieszą się białe bieliźniarki często wykończeniem nawiązujące do prowansalskich inspiracji. A te nadają przestrzeni bardzo kobiecy i pełen uroku klimat. Tego typu meble rewelacyjnie sprawdzać się będą w pokoju gościnnym czy też w strefie dziecka lub nastolatka, ponieważ tworzą funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do przechowywania. Sprawdź, które bieliźniarki z szufladami będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

pixel