MUVILLA

( ilość produktów: 8 )

Materace dwustronne MUVILLA wyposażono w sprężyny multikieszeniowe, które izolują drgania. Na tle innych kolekcji wyróżniają się 25-centymetrową wysokością oraz średnią twardością H2/H3. Połączenie sprężyn mulitkieszeniowych z pianką termoplastyczną daje uczucie otulenia i przyjemnej miękkości. Lateksowy wkład sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików, ponieważ materac nie pochłania kurzu ani innych alergenów.

Należy podkreślić, że sprężyny, w które wyposażono materac do spania MUVILLA doskonale dopasowują się do sylwetki, dzięki czemu poprawiają ergonomię jej ułożenia w czasie snu i odpoczynku. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałą regenerację organizmu i zmęczonych mięśni, co sprawia, że materac jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych — zarówno singli, jak i par. Na uwagę zasługuje także doskonała cyrkulacja powietrza, którą zapewniają nie tylko sprężyny, ale również taśma wentylacyjna 3D. 

Lateks i pianka termoplastyczna, które także są częścią materaca zapewniają wysoką sprężystość produktu i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu nawet osoby śpiące na boku nie odczują nadmiernego ucisku na określone partie ciała.

Materace sprężynowe MUVILLA dostępne są w wielu rozmiarach. Użytkownik może postawić na pojedyncze egzemplarze o wymiarach 80x200, 90x200 oraz na większe materace dla par, których rozmiar może wynosić nawet 200x200 cm.

pixel