MUSHI

( ilość produktów: 8 )

Dwustronne materace sprężynowe MUSHI wyróżniają się średnią twardością H3. Ich budowę oparto na sprężynach kieszeniowych multipocket, które zapewniają użytkownikom doskonałe podparcie sylwetki. Większa ilość kieszeni zapewnia jeszcze większą elastyczność punktową, dzięki czemu materace do spania MUSHI doskonale dopasowują się do sylwetki i sprawiają, że materac nie faluje i nie ulega drganiom. Takie rozwiązanie jest bardziej ergonomiczne i pozytywnie wpływa na jakość snu, szczególnie dla osób, które lubią spać na boku. Dzięki specjalnej budowie nie odczuwają oni nadmiernego ucisku na pojedyncze obszary ciała.

Sprężyny kieszeniowe Multipocket oraz pianka wysokoelastyczna, która jest kolejnym elementem materaca utrzymują odpowiednią higienę snu, dzięki idealnej wentylacji, zapewnienia uczucia chłodu oraz doskonałą przewiewność.

Materace do spania MUSHI — wykończenie godne uwagi

Wybierając materace do spania MUSHI, zwróć uwagę na ich wykończenie, które składa się z pokrowca wykonanego z białej dzianiny pikowanej w sposób ZIG-ZAG, szarego zamka pozwalającego zdjąć pokrowiec i go wyprać, a także taśmy wentylacyjnej 3D, która zapewnia świeże środowisko snu i zapewnia większą żywotność materaca.

pixel