MULVI

( ilość produktów: 8 )

Materace MULVI to produkty jednostronne o średniej twardości H3 i wysokości 19 cm, w których głównym elementem są sprężyny multikieszeniowe, dzięki którym materac nie przenosi drgań i nie faluje. Dodatkowo większa ilość sprężyn sprawia, że materac dobrze dopasowuje się do sylwetki i poprawia ułożenie ciała podczas snu. Prezentowane materace sprężynowe wspomagane są pianką termoplastyczną, która w miejscu kontaktu z ciałem ludzkim pod wpływem ciepła dopasowuje się do jego budowy. Dodatkowo pianka niweluje wszelkie uciski i odrętwienia oraz jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które śpią na boku, na brzuchu lub na plecach. Dopasowanie pianki termoplastycznej do ciała odpręża i odciąża mięśnie kręgosłupa, dzięki czemu materac pozwala na lepszą regenerację organizmu i mięśni. 

Dla kogo materace do spania MULVI?

Dorosłe osoby aktywne, szczególnie pracujące w korporacjach powinny postawić na materac MULVI, który dzięki swojej budowie pozwala naprawdę odpocząć po ciężkim dniu i zregenerować siły, szczególnie, że taśma 3D zapewnia odpowiednią wentylację i świeże środowisko snu oraz wydłuża żywotność materaca.

Użytkownicy mogą wybierać materace 90x200 (pojedyncze), a także większe, np. materac 180x200 (dla par). 

Osoby, którym zależy na regularnym odświeżaniu materaca, ucieszą się z informacji, że materac posiada pralny pokrowiec wykonany z białej dzianiny uzupełnionej szarym zamkiem, dzięki czemu w każdym momencie można go zdjąć i wyprać.

pixel