Kolekcja materacy PONKY Solidny wypoczynek na lata

( ilość produktów: 8 )

Materac PONKY to rozwiązanie zapewniające solidny wypoczynek na wiele lat. Dwustronny model wyposażono we wkład z kokosa, który zapewnia odpowiednią twardość całej konstrukcji (H3/H4) przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej elastyczności. Wkład kokosowy podwyższa także twardość materaca, dzięki czemu sprawdza się on wśród osób, które lubią spać na twardszych podłożach. Dodatkowo warstwa kokosowa wyróżnia się właściwościami antygrzybicznymi i antybakteryjnymi, co sprawia, że chroni przed rozmnażaniem się mikroorganizmów i roztoczy.

Kto powinien wybrać materace do spania PONKY?

Prezentowane materace do spania powinny wybrać osoby ważące do 90 kg, które lubią spać na brzuchu lub na plecach. Materace PONKY idealnie sprawdzą się wśród aktywnych par, ponieważ materiały zastosowane do ich produkcji nie przenoszą drgań. Dzięki temu rozwiązaniu dwie osoby czują się komfortowo, ponieważ nie przeszkadzają sobie podczas snu.

Sprężynowy materac dla Ciebie

Materace sprężynowe PONKY wyposażono w sprężyny kieszeniowe, które zapewniają użytkownikowi elastyczność punktową, a tym samym optymalne dopasowanie materaca do ciała. Przekłada się to nie tylko na poprawę komfortu snu, ale również na lepszą cyrkulację powietrza, która daje użytkownikom poczucie świeżości.

Salony OLIMP Meble oferują materace do spania w różnych rozmiarach — począwszy od pojedynczych 90x200, jak i materacy dla par - 180x200. Szukasz idealnego rozwiązania — zapraszamy do naszych salonów, w których możesz wypróbować oferowane materace, jak również otrzymać fachowe porady pomagające podjąć najlepszą decyzję zakupową. Dla osób, które lubią zakupy w sieci, proponujemy stronę sklepu internetowego OLIMP Meble, gdzie dostępne są wszystkie modele materacy.

pixel