Kolekcja materacy POLHOX Komfort szyty na miarę

( ilość produktów: 8 )

Dwustronne materace POLHOX to materace sprężynowe, wyróżniające się średnią twardością H2/H3. Sprężyny kieszeniowe, które są znakiem rozpoznawczym materacy zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, która daje poczucie chłodu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla nastolatków, którzy w okresie dojrzewania przeżywają burzę hormonów, często objawiającą się nadmiernym poceniem.

Pianka wysokoelastyczna wchodząca w skład materacy zapewnia wysokie poczucie komfortu, ponieważ jest sprężysta i elastyczna, dzięki czemu doskonale podtrzymuje ciało śpiących osób. Jej otwarto-komórkowa struktura sprawia, że materace są przewiewne, co sprzyja utrzymaniu odpowiedniej higieny snu.

A jeśli o higienie mowa, należy wspomnieć także o warstwie lateksu, jaką posiadają materace do spania POLHOX. Jego budowa składająca się z systemu kanalików sprawia, że warstwa ta hamuje rozwój pleśni, grzybów i roztoczy, co poprawia jego higienę i zapewnia wysoką trwałość wybranego produktu. Podobne właściwości posiada taśma wentylacyjna 3D, która również wchodzi w skład prezentowanych materacy. Dodatkowo lateksowa warstwa materaca pozwala mieć pewność, że będzie to dobry wybór dla alergików, ponieważ nie wchłania kurzu oraz różnorodnych alergenów.

Szukasz praktycznego i trwałego materaca w wielu rozmiarach? Zachęcamy do odwiedzenia salonów OLIMP Meble, w których otrzymasz fachową pomoc i możliwość wypróbowania wybranych materacy lub naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz pełną ofertę.

pixel