Kolekcja materacy BOP Przyjemny sen

( ilość produktów: 8 )

Przyjemny i wartościowy sen to marzenie każdego z nas. Seria BOP to materace sprężynowe o wysokości 16 cm, które wyróżniają się średnią twardością (H3). Użyto w nich bonnelowej sprężyny, która charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie służył długo.

Te dwustronne materace, w których sprężyny dodatkowo uzupełniono filcem oraz pianką poliuretanową (która dba o dobrą przepuszczalność powietrza), skutecznie ochronią Cię przed rozwojem drobnoustrojów. Dla estetów istotne jest również wykończenie. W tym wypadku oferujemy pikowane, białe, dzianinowe pokrowce, które wykończono zamkiem błyskawicznym, dzięki czemu można je zdejmować i prać. Doskonale sprawdzą się wśród użytkowników, którzy lubią spać zarówno na plecach, jak i na brzuchu.

Materace BOP — jakie wielkości dostępne są w ofercie sklepu OLIMP?

Choć materace BOP polecane są do łóżek pojedynczych 80x200 oraz 90x200, zadowolą także użytkowników większych mebli. W ofercie znajdziesz materace 100x200 i 120x200 oraz modele, które sprawdzą się w łóżkach małżeńskich - 140x200, 160x200, 180x200, a nawet 200x200.

Decydując się na prezentowane materace do spania w pojedynkę lub w parach, możesz liczyć na przyjemny sen, który pozwoli Ci wypocząć i każdego dnia wstawać z uśmiechem na ustach.

pixel