HOLVAX

( ilość produktów: 8 )

Kolekcja HOLVAX to twarde materace piankowe (H2/H4), których wysokość wynosi 26 cm. Wysokość prezentowanych modeli to jedna z właściwości, która przypadnie do gustu seniorom, ponieważ pozwoli im bez problemu wygodnie wstać z łóżka. Warto również zwrócić uwagę na piankę termoplastyczną (VISCO) - o niedużej wysokości 3-4 cm, która dla seniorów jest istotna, ponieważ zapobiega pojawieniu się odleżyn i poprawia krążenie krwi w organizmie. 

Dodatkowo pianka VISCO nie przenosi drgań, otula użytkownika, co sprawia, że jest on w stanie odprężyć się i odciążyć mięśnie kręgosłupa. Ta cecha spodoba się nie tylko seniorom, ale również osobom zestresowanym, które liczą na odpoczynek w czasie snu.

Szukając wyjątkowego materaca, warto zwrócić uwagę na piankę wysokoelastyczną o dużej gęstości, która zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa. Takie rozwiązanie sprawia, że na materac HOLVAX powinny postawić osoby, których waga sięga około 130 kg i więcej.

Lateks to kolejna warstwa potwierdzająca, że prezentowane modele są wyjątkowe i multiuniwersalne. System kanalików, który wyróżnia ten materiał znacznie poprawia wentylację materaca, dzięki czemu hamuje rozwój grzybów, pleśni i roztoczy. Materac nie chłonie także kurzu. Rozwiązanie to pozwala każdemu alergikowi cieszyć się przyjemnym snem, który jest ważny dla regeneracji organizmu i odstresowania po męczącym dniu.

pixel