10% rabatu z kodem: NEW24

Skorzystaj już dziś!

+48 530 410 440
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

HLAVISAX

ilość produktów: 8

HLAVISAX to seria wyjątkowych dwustronnych materacy piankowych, w których połączono trzy rodzaje pianek: termoplastyczną (VISCO), wysokoelastyczną (HR) i sojową. Uzupełniono je lateksem, co sprawia, że prezentowane materace do spania sprawdzą się doskonale wśród seniorów i alergików.

Prezentowane modele to materace twarde, których wysokość wynosi 26 cm. Duża wysokość materaca sprawia, że w połączeniu ze standardowym łóżkiem seniorzy z łatwością z niego wstaną.

Elementem, na który należy zwrócić szczególną uwagę są pianki wykorzystane do produkcji materaca HLAVISAX. Pianka termoplastyczna sprawia, że materace 90x200 i większe, pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało, doskonale dopasowują się do sylwetki. Dają tym samym prawidłowe podparcie kręgosłupa oraz zapobiegają pojawianiu się odleżyn. Poprawiają także krążenie krwi. Uzupełnieniem pianki VISCO jest pianka SOJA, która nie nagrzewa się, pozwalając utrzymywać stałą temperaturę przez całą noc.

Na materac HLAVISAX uwagę powinni zwrócić również alergicy, którym zależy na dobrym i niczym nie niezakłóconym śnie. Pianka wysokoelastyczna oraz lateks pozwalają na dobrą wentylację materaca, co przekłada się nie tylko na prawidłową higienę snu, ale przede wszystkim hamuje rozwój wszelkich alergenów i osiadania kurzu. Mówiąc o alergii, nie bez znaczenia będzie pokrowiec antyalergiczny (wykonany z tkanin poliestrowych), który dodatkowo można prać, dzięki czemu jeszcze bardziej dba się o higienę materaca.

Dla osób z alergią oznacza to, że materace do spania HLAVISAX pozwolą im spać spokojnie i budzić się codziennie wypoczętymi.

CenaCena
-
pixel