10% rabatu z kodem: NEW24

Skorzystaj już dziś!

+48 530 410 440
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

HAVIP

ilość produktów: 8

Twardy sen i optymalna regeneracja to Twoje marzenie? Wybierz piankowe materace dwustronne HAVIP z kolekcji Sleepe, które wykonano łącząc ze sobą różnego rodzaju pianki. Prezentowane materace do spania mają 26 cm wysokości i wyróżniają się twardością H3/H4.

Decydując się na materac HAVIP możesz liczyć na jeszcze lepsze dopasowanie do Twojego ciała. Dzięki temu, że to produkt dwustronny, możesz znacznie poprawić komfort snu obracając go, bez konieczności wymiany na nowy.

Warto dodatkowo pamiętać o materiale, z jakiego został wykonany. Pianka wysokoelastyczna dba o sprężystość i elastyczność materaca, a jej otwarto-komórkowa budowa sprawia, że materac jest przewiewny. Dzięki temu gwarantuje utrzymanie odpowiedniej higieny snu. Materac HAVIP uzupełniono dodatkowo pianką termoplastyczną, która w miejscu kontaktu z ciałem, pod wpływem jego temperatury, dopasowuje się do jego budowy, co sprawia, że użytkownik nie odczuwa ucisku i odrętwienia. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które podczas snu często zmieniają pozycję — raz śpią na plecach/brzuchu a raz na boku.

Oferujemy różne wymiary produktów, np. materace 120x200, które sprawdzą się w większych, pojedynczych łóżkach, jak i większe materace 180x200, wpisujące się w potrzeby par.

CenaCena
-
pixel