HARVY

( ilość produktów: 8 )

Szukasz wytrzymałego materaca, który dodatkowo będzie komfortowy w użytkowaniu? Materace piankowe HARVY z kolekcji Sleepe to modele dwustronne wykonane z pianki wysokoelastycznej i termoplastycznej. Taka budowa sprawia, że są komfortowe w użytkowaniu. Nie tylko dopasowują się do ciała użytkownika, co sprawia, że nawet osoby z podwyższoną wagą śpią doskonale, ponieważ materac odciąża mięśnie kręgosłupa, ale także co ważne dla tych użytkowników są przewiewne. Za prawidłową wentylację odpowiada zarówno pianka wysokoelastyczna, która posiada otwarto-komórkową strukturę, jak i taśma wentylacyjna 3D.

Wygodne użytkowanie

Decydując się na materace piankowe HARVY można mieć pewność, że dzięki uchwytom bocznym ich użytkowanie będzie znacznie wygodniejsze. Uchwyty pomagają bowiem nie tylko w przenoszeniu produktu, ale również w jego obracaniu. Tutaj należy mieć na uwadze, że materace do spania HARVY powinno obracać się minimum 1x w miesiącu o 180° - w systemie: głowa nogi lub: spód – wierzch. Dzięki temu użytkownik przedłuża żywotność i eliminuje ewentualne odkształcenia materaca.

Osoby, dla których ważna jest higiena snu, z pewnością ucieszy fakt, że materace do spania HARVY posiadają pralny pokrowiec. Posiada ona szary zamek pozwalający bez problemu zdjąć go z materaca.

pixel