Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materace SLEEPE

( ilość produktów: 165 )

Nasza rodzina nazywa się SLEEPE. Sen to nasza specjalność. Jesteśmy marką, która została stworzona, aby zapewnić Ci wygodny i spokojny sen oraz komfortowy odpoczynek.

Poznajmy się bliżej. Przedstawiciele różnych dziedzin medycyny mówią jednym, zgodnym głosem o tym, że odpowiednia dawka przespanych godzin to najlepsze antidotum na stres a dobrze przespana noc pozytywnie wpływa na obniżenie ciśnienia krwi i poziom złego cholesterolu. Odpowiednie wysypianie się to również skuteczna ochrona przed depresją. Dobry i wartościowy sen to bez wątpienia podstawa naszego zdrowia psychicznego i fizycznego.

W SLEEPE wierzymy, że codzienna dawka pozytywnej energii, która nakręca nas do działania w czasie wypełnionego zadaniami dnia bierze się z dobrze przespanej nocy, dlatego projektując i nieustannie rozwijając asortyment SLEEPE kierujemy się prostym acz wymownym przesłaniem „Dobry sen to Dobry dzień”. 

SLEEPE jest dostępne dla każdego:

  • Posiada propozycje materacy dla nastolatków, dorosłych oraz seniorów.
  • U nas znajdziesz swój nowy ulubiony materac bez względu na to, czy jesteś singlem, czy poszukujesz modelu dla pary.
  • Sen to dobre samopoczucie i zdrowie a do zdrowia zawsze warto podchodzić z uwagą. Odpowiemy na Twoje potrzeby związane z alergiami albo szczególnymi uwarunkowaniami kręgosłupa.
  • Posiadamy w ofercie różne rodzaje materacy - od bardzo miękkich po bardzo twarde, przeznaczone do spania na boku i na plecach, dostosowane do Twojej masy ciała oraz wzrostu. Z nami wyśpisz się w zgodzie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.
  • Szeroki wachlarz produktów to także szeroki zakres cenowy. Oferta naszych materacy dopasowana jest do różnych zasobności portfela. Dla tych, którzy wolą rozłożyć wydatek w czasie - zapraszamy na zakupy w systemie ratalnym.

Jeżeli lubisz osobisty kontakt z produktem i specjalistą, który chętnie doradzi i pomoże w wyborze modelu dopasowanego do Twoich potrzeb - zapraszamy do sieci salonów Olimp Meble. W 13 salonach zlokalizowanych na Mazowszu, Wielkopolsce, Łódzkiem i na Śląsku znajdziesz ekspozycję asortymentu SLEEPE i osobiście przekonasz się który materac pasuje Ci najlepiej. Adresy salonów Olimp Meble znajdziesz tutaj:https://www.mebleolimp.pl/pl/cms/salony-meblowe-olimp-meble-31.html.

Wszystkich, którzy wolą dokonać wygodnego zakupu bez wychodzenia z domu - zapraszamy na zakupy on-line: https://www.mebleolimp.pl/pl/menu/materace-sleepe-248.html. W większości przypadków Twój wymarzony materac pojawi się u Ciebie w maksymalnym czasie do dwóch tygodni. Przekonaj się o korzyściach dobrego dnia płynących z dobrego snu, które niesie ze sobą SLEEPE.

pixel