Olimp Meble

( ilość produktów: 52 )

Nasze meble wytwarzane są ręcznie w małej firmie produkcyjnej. Nadrzędnymi wartościami jakimi kierujemy się w codziennej pracy to zapewnienie odpowiedniej jakości mebli i dbałość o zadowolenie klienta.

Wszystkie nasze meble mają doskonałą jakość w stosunku do ceny. Przy produkcji naszych mebli przywiązujemy dużą wagę do starannego wykorzystania zasobów, trwałości i ochrony  środowiska. Dlatego zapewniamy, że nasze drewno pochodzi z kontrolowanych zasobów zrównoważonego leśnictwa i nie używamy drewna tropikalnego. Dzięki temu skracamy  trasy transportowe, a tym samym zmniejszamy emisje gazów cieplarnianych. Oczywiście zrównoważona produkcja mebli obejmuje również stosowanie przyjaznych dla środowiska lakierów i klejów dla zdrowego klimatu – na zewnątrz i w domu klienta.

Z niezwykłą starannością dbamy o to, aby nasze wzornictwo nadążało za panującymi trendami na rynku wnętrzarskim. Chcemy aby nasze meble cieszyły oko naszych klientów, oraz  dawały wygodę i komfort codziennego użytkowania. Dzięki doskonałej obsłudze możemy zapewnić naszych klientów , że nie pozostawimy ich z żadnym pytaniem i problemem bez odpowiedzi na każdym z etapów sprzedaży. Chcemy aby nasi klienci wracali do nas po kolejne meble.

pixel