Materace SLEEPE

( ilość produktów: 120 )

Postanawiasz skończyć z bezsennymi nocami i decydujesz się na zakup nowego materaca. Od czego zacząć?  Podpowiemy Ci jak wybrać, materac idealny tak, aby ten „związek” przetrwał próbę czasu. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na dobry model, zadba on o kondycję Twojego kręgosłupa, przyspieszy regenerację sił i z uśmiechem na twarzy rozpoczniesz każdy poranek. Przede wszystkim zapomnij o dobrych radach typu - im twardszy tym lepszy oraz pamiętaj, że materaca nie kupujemy „na oko”. Ma być komfortowo, więc zawsze przed zakupem warto odwiedzić jeden z naszych salonów sprzedaży i przetestować materac osobiście. Przy wyborze zwróć uwagę na wzrost i wagę ciała oraz na to w jakiej pozycji lubisz spać najbardziej. Twój idealny materac powinien zapewniać anatomiczną pozycję ciała podczas snu, co oznacza linię poziomą - jeśli sypiasz na boku oraz kształt „podwójnego S” - jeśli najlepiej wypoczywasz na brzuchu lub na plecach. Poszukując materaca dla pary, postaw na jak największą ilość sprężyn (najlepiej typu multipocket, które nie przenoszą drgań) lub elastycznych punktów, tak aby każdy z Was spał komfortowo. Pamiętaj o alergiach lub schorzeniach kręgosłupa i co istotne, nie zapominaj też o swoich indywidualnych preferencjach i wygodzie, bo w końcu Dobry sen to Dobry dzień.

 

Materace Sleepe ? niezawodny sposób na komfortowy sen

Dobry sen ma ogromny wpływ na regenerację organizmu. Postaw zatem na rozwiązania, które zapewnią Ci nocą komfortowy odpoczynek. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują wygodne materace Sleepe. Idealnie dopasują się do ciała, pozwalając w ten sposób na utrzymanie prawidłowej higieny snu. Jeśli zatem chcesz skończyć z nieprzespanymi nocami, zapoznaj się z produktami, jakie czekają na Ciebie w tym dziale!

Materace do spania ? na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kupić materac piankowy czy sprężynowy, pamiętaj, że będzie Ci służył on przez wiele lat. Nie warto zatem zdawać się tu na przypadek. Odpowiednio dobrany model zapewni Ci nie tylko komfortowy sen, lecz również zadba o kondycję Twojego kręgosłupa, przyspieszy regenerację sił i sprawi, że z uśmiechem na twarzy rozpoczniesz każdy poranek.

Twardość materaca

Jaki materac Sleepe wybrać, aby Was ?związek? przetrwał próbę czasu? Przede wszystkim zapomnij o dobrych radach typu ?im twardszy, tym lepszy?. Pamiętaj, że ma być komfortowo, więc przed zakupem konkretnego modelu, zaplanuj wizytę w jednym z naszych salonów sprzedaży i przetestuj dostępne rozwiązania na własnej skórze. W ofercie Olimp Meble znajdziesz zarówno materace twarde, jak i miękkie. Te pierwsze polecamy w szczególności osobom zmagającym się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Z kolei materac miękki okaże się idealne dla tych, którzy marzą o komfortowym wypoczynku. Tego typu rozwiązania są bowiem wykonane z pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała.

Materac piankowy czy sprężynowy ? który z nich okaże się lepszy?

Oferta materacy Sleepe jest bardzo różnorodna. Obejmuje ona zarówno materace sprężynowe, jak i takie, które zostały wykonane z wysokoelastycznej pianki. Zaletą tych pierwszych jest wysoka odporność na odkształcenia oraz progresywna sprężystość. Opór, jaki dają sprężyny, rośnie wraz z siłą nacisku. Sprężynowe materace Sleepe okażą się zatem dobrym wyborem dla każdego ? niezależnie od masy ciała. Ciekawym produktem są również materace piankowe z wysokoelastycznym wypełnieniem. Często oferują one różne strefy twardości, zapewniając poszczególnym częściom ciała ergonomiczne podparcie. Tego typu rozwiązania polecamy w szczególności tym, którzy szukają wyjątkowej wygody.

Komfort snu dla dwojga

Poszukując materaca dla pary, postaw na wariant z jak największą liczbą sprężyn (najlepiej typu multipocket) lub elastycznych punktów. Materace Sleepe o takiej konstrukcji nie przenoszą drgań, dzięki czemu każde z Was może spać komfortowo. Porównując poszczególne modele, zwróć też uwagę na wzrost i wagę ciała oraz to, w jakiej pozycji lubicie spać najbardziej. Idealny materac powinien zapewniać anatomiczną pozycję ciała podczas snu, niezależnie od tego, czy najlepiej wypoczywasz, leżąc na boku, na brzuchu czy na plecach.

Wybierz materac Sleepe i ciesz się dobrym snem!

Wierzymy w to, że dobry sen to dobry dzień. Właśnie dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy materace Sleepe, dostępne w różnych rozmiarach i w wielu wersjach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nieduże materace piankowe do łóżeczka dziecka, jak i modele sprężynowe, przeznaczone do łóżek dwuosobowych. Udało Ci się znaleźć rozwiązanie, które spełnia wszystkie Twoje wymagania? Zamów swój idealny materac w sklepie internetowym Olimp Meble i ciesz się dobrym snem!

pixel