Salon meblowy Zabrze

Salon meblowy Olimp Meble w Zabrzu

ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze (Centrum Handlowe M1)

Salon meblowy Zabrze powstał w 2022 r. i jest naszą najnowszą placówką handlową. Dogodnie zlokalizowany punkt – w sercu centrum handlowego M1 Zabrze i posiada 1150 m² powierzchni ekspozycyjnej. Jest to już trzynasty salon naszej sieci. Czerpiemy dumę z faktu, iż nasza marka obecna na polskim rynku już od prawie 20 lat wciąż prężnie się rozwija. Jednocześnie głęboko wierzymy, że Olimp Meble tworzą ludzie - nasi pracownicy - zawsze chętnie dzielący się wiedzą, oferujący profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę naszych klientów - doradzamym dowozimy i montujemy. Nieustannie badamy poziom zadowolenia z naszych usług i wiemy, że aż 95% naszych klientów poleciłoby nas swoim znajomym. Bez względu na to, czy bardziej cenisz styl nawiązujący do klasyki, czy też skłaniasz się ku nowoczesnemu wystrojowi wnętrz, znajdziesz u nas wysokiej jakości meble od polskich producentów, takie jak: krzesła do jadalni, stół do kuchni, narożnik z funkcją spania czy stolik kawowy - zawsze w najlepszych cenach. Odwiedź salon w Zabrzu, poznaj nasze najnowsze inspiracje i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Urządzasz mieszkanie? A może chcesz odświeżyć wnętrze i podkreślić jego wyjątkowy klimat? Salon meblowy w Zabrzu to miejsce, które z pewnością musisz odwiedzić. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby stworzyć swój wymarzony dom. Przygotowaliśmy produkty dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów o najróżniejszych gustach. Z nami bez trudu umeblujesz jadalnię, sypialnię czy kącik dla pasjonata gier komputerowych. Salon meblowy Olimp Meble w Zabrzu, choć działa od niedawna, to jednak cieszy się dużą popularnością wśród klientów z całego regionu. Chcesz przekonać się, co przygotowaliśmy dla Ciebie? Odwiedź nasz sklep i sprawdź, jak stylowo urządzić swoje mieszkanie!

Salon meblowy w Zabrzu – sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Salon meblowy Zabrze powstał w 2022 r. i jest naszą najnowszą placówką handlową. Ten dogodnie zlokalizowany punkt – w sercu centrum handlowego M1 Zabrze, ma 1150 m² powierzchni ekspozycyjnej. Jest to już trzynasty salon naszej sieci. Czerpiemy dumę z faktu, iż nasza marka obecna na polskim rynku już od prawie 20 lat, wciąż prężnie się rozwija. Jednocześnie głęboko wierzymy, że Olimp Meble tworzą ludzie. Nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się wiedzą, oferują profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę. Każdego dnia inspirujemy, dowozimy i montujemy. Nieustannie badamy poziom zadowolenia z naszych usług i wiemy, że aż 95% klientów poleciłoby salon meblowy Olimp Meble w Zabrzu swoim znajomym.

Salon meblowy w Zabrzu – z nami umeblujesz każde pomieszczenie

Podążamy za trendami i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i opinie naszych klientów. Właśnie dlatego, bez względu na to, czy bardziej cenisz styl nawiązujący do klasyki, czy też skłaniasz się ku nowoczesnemu wystrojowi wnętrz, w salonie meblowym Olimp Meble w Zabrzu znajdziesz coś dla siebie. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości artykuły wnętrzarskie od polskich producentów. Znajdziesz u nas m.in. wygodne narożniki z funkcją spania, krzesła do jadalni, stół do kuchni, stolik kawowy czy fotel dla gracza – zawsze w najlepszych cenach. Odwiedź salon w Zabrzu, poznaj nasze najnowsze inspiracje i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 09.00-21.00

Sobota: 09.00-21.00

Niedziela: (handlowa) 10.00-20.00

salon zabrze
Lokalizacja
pixel