Salon meblowy Sieradz

Salon meblowy Olimp Meble w Sieradzu

Al. Jana Pawła II 93, 98-200 Sieradz

Marzysz o pięknym i funkcjonalnym domu? Z nami nawet najśmielsze pomysły mogą stać się rzeczywistością. Salon meblowy w Sieradzu to miejsce, w którym znajdziesz setki artykułów wyposażenia wnętrz, łączących ponadczasowy design ze starannym wykonaniem i doskonałą jakością! W naszej ofercie czekają produkty trafiające w gusta różnych osób. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i Ci, którzy chcą urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Odwiedź salon meblowy Olimp Meble w Sieradzu i sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć!

Salon meblowy w Sieradzu – znajdź inspirujące aranżacje, które możesz wykorzystać w swoim domu!

Salon meblowy Sieradz to miejsce, z którego wyjdziesz z głową pełną pomysłów! Nasz punkt handlowy, działający od 2017 r. oferuje setki mebli pasujących do różnych pomieszczeń. Na powierzchni prawie 500 m² czeka na Ciebie szereg ekspozycji, przygotowanych z wykorzystaniem takich produktów, jak narożnik z funkcją spania, stół rozkładany, fotel biurowy czy krzesła do jadalni. Wszystkie produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i różnych wymiarach. Salon meblowy w Sieradzu jest częścią polskiej sieci Olimp Meble – obecnej na rynku od prawie 20 lat. W tym czasie udało na się zdobyć wiedzę i doświadczenie, z których możesz śmiało korzystać, by stworzyć dom, o jakim marzysz!

Salon meblowy Olimp w Sieradzu – przekonaj się, czym możemy Cię zaskoczyć!

Dlaczego warto odwiedzić nasz salon meblowy w Sieradzu? Ponieważ właśnie tu znajdziesz ciekawe rozwiązania, za pomocą których z łatwością stworzysz komfortową i klimatyczną przestrzeń w swoim domu. Nasi dekoratorzy przygotowali przykładowe aranżacje różnych pomieszczeń – niedużych przedpokojów, rodzinnych salonów, funkcjonalnych jadalni oraz nowoczesnych kącików dla nastolatka. W salonie meblowym Olimp Meble Sieradzu stawiamy na ciekawe pomysły oraz kompleksową obsługę. Oferujemy szereg usług dodatkowych, takich jak transport z wniesieniem czy montaż mebli. Jeśli zatem urządzasz mieszkanie lub planujesz remont, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10.00-18.00

Sobota: 10.00-14.00

salon sieradz
Lokalizacja
pixel