Salon meblowy Gniezno

Salon meblowy Olimp Meble w Gnieźnie

ul. Kiszkowska 8, 62-200 Gniezno

Wysokiej jakości meble, które służą przez długie lata, to nasza specjalność. Salon meblowy Gniezno powstał w 2016 r. i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów z naszych okolic. Na 2500 m² ekspozycji znajdziesz szeroki wybór asortymentu, bogactwo wzorów i kolorów. Interesują Cię krzesła tapicerowane, stoły drewniane lub stoły rozkładane? A może stolik kawowy lub fotel uszak? Olimp meble to najlepsze oferty cenowe i ponad dwie dekady doświadczenia oraz rozmów z tysiącami klientów odwiedzających nasze salony. Serdecznie zapraszamy!

Urządzasz dom i szukasz oryginalnych i pięknych mebli lub stylowych akcesoriów dekoratorskich? Salon meblowy Olimp Meble w Gnieźnie to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba! Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło produktów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów o różnych gustach – począwszy od klasycznego, aż po bardzo nowoczesny. Szeroki wybór mebli i akcesoriów wnętrzarskich sprawia, że założony w 2016 r. salon meblowy w Gnieźnie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów z całego regionu. Odwiedź nasz sklep i sprawdź, jak pomysłowo urządzić swoje mieszkanie!

Salon meblowy w Gnieźnie – miejsce stworzone z myślą o miłośnikach pięknych i funkcjonalnych wnętrz

Wysokiej jakości meble, które służą przez długie lata, to nasza specjalność. Właśnie dlatego w salonie meblowym Olimp Meble w Gnieźnie, znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz, które wyróżniają się ciekawym designem, funkcjonalnością oraz starannym wykonaniem. Nasza oferta obejmuje meble wyprodukowane przez najlepszych, krajowych dostawców. Na 2500 m² ekspozycji znajdziesz szeroki wybór produktów, odznaczających się bogactwem wzorów i kolorów. Interesują Cię krzesła tapicerowane, stoły drewniane lub stoły rozkładane? A może stolik kawowy lub fotel uszak? Salon meblowy Olimp Meble w Gnieźnie to najlepsze oferty cenowe i ponad dwie dekady doświadczenia oraz rozmów z tysiącami klientów odwiedzających nasze salony.

Salon meblowy Olimp Meble w Gnieźnie – zainspiruj się naszymi pomysłami!

Zastanawiasz się jak gustownie urządzić swój dom? A może nie wiesz, jak funkcjonalnie i stylowo zaaranżować małe mieszkanie? Z salonu meblowego w Gnieźnie wyjdziesz z głową pełną pomysłów! Przygotowując poszczególne ekspozycje, mieliśmy na uwadze różne gusta i rozmaite potrzeby naszych klientów. Zadbaliśmy też o to, aby w naszym sklepie znalazły się meble przeznaczone do każdego pomieszczenia i dostosowane do różnych wielkości mieszkań i domów. Chcesz się o tym przekonać? Już dziś odwiedź salon meblowy Olimp Meble w Gnieźnie i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00-18.00

Sobota: 10.00-15.00

salon Gniezno
Lokalizacja
pixel