LAGEL

( ilość produktów: 8 )

Materace nawierzchniowe z serii LAGER to dwustronne toppery wykonane z lateksu uzupełnionego hydrożelem. Takie rozwiązanie gwarantuje przyjemne chłodzenie i odprężenie w czasie snu, szczególnie w upalne noce. Dodatkowo lateks, dzięki swojej sprężystości, zapewnia idealne dopasowanie się materaca do kształtu ciała użytkownika.

Osoby, które cenią sobie higienę snu lub borykają się z alergią, z pewnością zwrócą uwagę na fakt, że budowa lateksu (system kanalików), sprawia, iż w materacu zahamowany jest rozwój alergenów (grzybów, pleśni czy roztoczy). Nie bez znaczenia jest także możliwość prania toppera, co przekłada się na utrzymanie wysokiej higieny oraz wydłużenie żywotności samego podstawowego materaca. Wspomniane rozwiązania sprawiają, że dobry sen nie jest zaburzony a alergicy mogą codziennie budzić się wypoczęci.

Pianka termoplastyczna (VISCO) dopasowuje się do wszystkich pozycji w czasie snu, nie przenosząc jednocześnie drgań. Oznacza to, że jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla singli, jak i par, którym zależy na odprężeniu i odciążeniu mięśni kręgosłupa. Pianka, która jest częścią toppera sprawia bowiem wrażenie, że użytkownik unosi się na materacu.

Materace nawierzchniowe LAGEL mają wysokość 5 cm i w porównaniu z materacem tradycyjnym, są miękkie (twardość na poziomie H2).

pixel