O nas

baner gorny

O nas

Witamy na stronie

sieci salonów meblowych – Olimp Meble. W naszej ofercie znajdziecie meble i dodatki, które wyróżnia funkcjonalność i jakość wykonania gwarantowana przez polskich dostawców a przede wszystkim ciekawy styl, dzięki którym Wasze wnętrza nabiorą wyjątkowego charakteru.

fotel
Wyróżniają nas doświadczenie i wiedza

Początki Olimp Meble to rok 2005. Zgromadzone przez nas specjalistyczne kompetencje są owocem niemal dwóch dekad praktyki w branży, setek tysięcy spotkań z klientami i zrealizowanych dla nich zamówień.

Jesteśmy polską siecią salonów meblowych
mapa punktow

Posiadamy obecnie 13 salonów, a ich liczba stale rośnie.

Działamy głównie w centrum kraju: na Mazowszu, w Wielkopolsce i województwie łódzkim oraz na Śląsku.

Szeroka oferta

Szeroka oferta mebli to nasz atut. W naszym asortymencie znajdziecie meble do każdego domowego pomieszczenia: salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, przedpokoju oraz kuchni.

Polscy dostawcy

99% naszych mebli produkowanych jest w Polsce. Z dumą oferujemy naszym klientom produkty polskich przedsiębiorców – blisko 100% naszego asortymentu wytwarzane jest na terenie kraju.

Personalizacja i fachowe doradztwo

Wybierz rozmiar jaki Ci pasuje kolor, który lubisz oraz funkcje, których potrzebujesz i ciesz się meblem dopasowanym do Twoich potrzeb. Wiemy jak to robić, bo aż 95% naszych Klientów potwierdza zadowolenie z naszego doradztwa i jakości obsługi.

zdjecie personalziacja
Obsługujemy kompleksowo

Dowozimy, wnosimy i montujemy.

O nic się nie martw!

ikony dostawa
Olimp meble w liczbach
13

salonów stacjonarnych

16 000 m2

ekspozycji

95%

zadowolonych klientów

99%

polskich dostawców

17

lat doświadczenia na rynku

tysiące

zrealizowanych zamówień

Inspirujemy do zmian

Często wielkie przemiany zaczynają się od niewielkich kroków, drobnych zmian w najbliższym otoczeniu. Każdego dnia dokładamy starań, by dzięki ofercie mebli i dodatków Olimp Meble każdy nasz klient mógł na nowo zaaranżować swoją domową przestrzeń, zyskać pozytywną energię i gotowość na nowe wyzwania.

kanapa
pixel